Studio Anabella Praha

Pedikúra Praha

Pedikúra Praha - profesionální ošetření nohou, pedikúra mokrá, suchá, medicinální, SPA.

Pedikúra Anabella Praha

Pedikúra Praha


Pedikúra Praha - naše služby zahrnují speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Rovněž provádíme i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. Nabízíme suchou, mokrou i kombinovanou pedikuru, francouzskou pedikuru, SPA pedikúru, korekci nehtů, gelové nehty, zdobení nehtů, gel lak / shellac, p-shine, odstranění kuřích ok, odstranění zarostlých nehtů, peeling, parafínové zábaly, relaxační masáž.


Klasická mokrá pedikúra Anabella Praha

Klasická mokrá pedikúra Praha


Mokrá pedikúra Praha - tradiční, klasická, dámská i pánská pedikúra. Po lázni Vám odstraníme starou zrohovatělou kůži a zlepšíme celkovou kondici chodidel, řešíme problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetřujeme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí Vaše nohy.

Pokožku ošetříme a upravíme Vám nehty podobně jako u manikúry, včetně jejich lakování.

Závěr patří masáži nohou, která napomáhá prokrvení chodidel. Celá péče trvá okolo 60 minut.


Medicinální suchá pedikúra Anabella Praha

Medicinální suchá pedikúra Praha


Medicinální (suchá) pedikúra Praha - bezbolestné a vysoce efektivní ošetření nohou, při níž nedochází k manipulaci se skalpelem. Používá se při ní speciální bruska, kterou se jemně obrušuje ztvrdlá kůže. Tato metoda je vhodná hlavně pro lidi s onemocněním žil a tepen dolních končetin, s lupenkou nebo cukrovkou, hemofilií, popř. pro těhotné ženy, pro které není klasická pedikúra doporučena. Při medicinální (suché) pedikúře je zaručena bezkrevnost a bezbolestnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže.


SPA pedikúra Anabella Praha

SPA pedikúra Praha


SPA pedikúra Praha - naprosto luxusní péče, po jejíž procedúře proceduře máte krásně vyživené, hebké a omlazené nohy.

Po masáži dojde rovněž k jejich prokrvení a v naprosté většině zlepšení citu.

SPA pedikúra obsahuje dezinfekci nohou, koupel nohou v solné lázně pro změkčení nehtové kůžičky, peeling nohou, pedikúru - tzn. úpravu nehtů, kůžičky v okolí nehtů, přeleštění nehtů, masku na nohy, masáž nohou, parafínový zábal a aplikaci barevného nebo výživného laku dle přání klienta.


Korekce nehtů Anabella Praha

Korekce nehtů Praha


Korekce nehtů Praha - při nápravě deformovaných nehtů nebo nehtů napadených mykózou používáme speciální UV gely určené pouze pro modeláž nehtů na nohou obsahující důležitou složku Piroctone Olamin. Piroctone Olamin je konzervant s antibakteriálním a antimykotickým účinkem, má také velký antiseboroický účinek - tzn., že nehet vrstvičkou UV gelu zakonzervujeme a ochráníme proti napadením mykotickými houbami. Pokud by již nehet vykazoval změny nehtové mykózy, zamezí se touto konzervací dalšímu rozšiřování.