Studio Anabella Praha

Prodlužování řas Praha

Nabízíme prodlužování a zahuštění řas Praha metodou řasa na řasu s možností doplnění.

Prodlužování řas Anabella Praha

Permanentní prodlužování řas Praha


Permanentní prodlužování řas Praha - metoda, která umožňuje prodloužení jakékoliv délky Vašich řas. Máme k dispozici řasy všech délek. Standardně se používají řasy tři a více délek, které se kombinují tak, aby bylo dosaženo co nejpřirozenějšího vzhledu. Pracujeme pouze s kvalitními materiály, které neškodí vám ani vašim přírodním řasám. Beze strachu se tak můžete dále věnovat všem svým aktivitám např. plavání, saunování apod. - řasy jsou voděodolné, ultralehké a na očích je téměř necítíte. Doba aplikace se pohybuje od 1 hodiny do 2,5 hodin, řasy pak vydrží krásné až 3 týdny.


Prodlužování řas technikou 3D Volume Anabella Praha

Prodlužování řas technikou 3D Volume - Hollywood efekt


Prodlužování řas technikou 3D Volume - Hollywood efekt - vhodná pro klientky, které mají málo vlatních řas a chtějí docílit mnohonásobně větší hustoty. I přes skutečně velký objem řas je na sobě neucítíte, jedná se totiž o jednu z nejkomfotrnějších metod. Aplikujeme dvě až osm ultratenkých řas na jednu řasu přírodní. Docílíme tak maximálního objemu, velmi výrazného, dlouhotrvajícího efektu.


Prodlužování řas technikou řasa na řasu Anabella Praha

Prodlužování řas technikou řasa na řasu Praha


Prodlužování řas technikou řasa na řasu Praha - doporučujeme ženám, pro které je přirozenost na prvním místě. Na jednotlivé přírodní řasy se lepí syntetické řasy speciálním lepidlem, které vytváří velmi odolné a neviditelné spoje. Výsledný efekt je maximálně slušivý a zároveň přirozený a to především díky různým délkám, tloušťkám a zatočení řas.