Studio Anabella Praha

Modeláž nehtů Praha - Gelové nehty Praha - Francouzské lakování

Modeláž nehtů Praha - gelové nehty Praha - kompletní péče o nehty - modeláž a zdobení nehtů, bílé i barevné francouzské lakování.

Modeláž nehtů Anabella Praha

Modeláž nehtů Anabella Praha


Modeláž nehtů - gelové nehty Anabella Praha - kompletní péče o nehty - modeláž a zdobení nehtů, bílé i barevné francouzské lakování. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty - vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet - mohou se aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled - vypadají jako vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější. Gelové nehty Vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.


Modeláž nehtů na tipy Anabella Praha

Modeláž nehtů na tipy Anabella Praha


Modeláž nehtů na tipy - slouží k prodloužení nehtu pomocí umělých tipů. Transparentní tipy jsou poslední dobou více populární, ale vyžadují perfektní lepení - vybírat můžete z čiré a mléčné varianty a různých tvarů.


Modeláž nehtů na šablony Anabella Praha

Modeláž nehtů na šablony Anabella Praha


Jedna z nynějších nehtových trendů je prodloužení přírodních nehtů UV gelem bez nalepení nehtových tipů. Nehty dělané touto metodou jsou čiré, průzračné, tenké a vypadají přirozeně - především však vydrží mnohem déle než nehty s umělým tipem.


Zpevnění přírodních nehtů gelem Anabella Praha

Zpevnění přírodních nehtů gelem Anabella Praha


Zpevnění přírodních nehtů gelem - pro ženy, které chtějí mít své nehty přirozené, ale chráněné před lámáním či třepením. Jeho délka je závislá na délce přírodního nehtu. Ruce, které mají takto zpevněné nehty vypadají vždy upraveně a pěstěně.