Studio Anabella Praha

Kosmetické ošetření pleti Praha, Mezoterapie, Ultrazvuk, Botox

Profesionální kosmetické ošetření pleti Anabella Praha, microneedling mezoterapie, žehlení pleti a ošetření ultrazvukem kosmetikou René D'essay.

Kosmetické ošetření pleti Anabella Praha

Kosmetické ošetření pleti Anabella Praha


Nabízíme kosmetické ošetření, odlíčení, masáž, čištění ultrazvukem, maska, úprava obočí, krém, mikromasáž očí, výživné ampule, barvení řas a obočí, trvalá na řasy či galvanické žehlení pleti, vše pomocí značkové kosmetiky René D'essay. Provádíme kosmetické ošetření - microneedling mezoteriapie, hydratační ošetření Filler efekt, protivráskové ošetření Lifting effect, Sebo - regulační ošetření, chemický peeling a protivráskové ošetření s botoxem. Podle typu Vaší pleti Vám poradíme vhodné kosmetické přípravky pro následnou domácí péči.


Microneedling mezoterapie Anabella Praha

Microneedling mezoterapie Anabella Praha


Jde o velice účinnou neinvazivní metodu, při níže se aplikuje kosmetické sérum nebo koktejl z mezoterapeutických přípravků do kůže do hloubky 0,25 mm až 1 mm. Stimuluje pojivovou tkáň, působí okamžitě a první výsledky jsou vidět již při prvním sezení ! Tímto ošetřením dochází ke zpevnění pleti, zlepšuje se pružnost pokožky, vyhlazují se jemné vrásky a snižuje se hloubka velkých vrásek. Microneedling mezoterapie stimuluje produkci kolagenu - do pokožky jsou vpravena účinná aktivní séra jako například neinvazivní botoxové sérum nebo sérum kyseliny hyaluronové.


Hydratační  ošetření Filler effect Anabella Praha

Hydratační ošetření Filler effect Anabella Praha


Hydratační ošetření Filler effect - používá se na všechny typy pletí, výrazně hydratuje a zjemňuje pleť. Podporuje její celistvost, zpevňuje povadlé kontury obličeje. Doporučujeme pro efektivní zlepšení vzhledu jizev, akné a poškozené pleti.


Protivráskové ošetření Lifting effect Anabella Praha

Protivráskové ošetření Lifting effect Anabella Praha


Protivráskové ošetření Lifting effect - používá se na všechny typy pletí, obnovuje elasticitu a hloubkově zlepšuje kvalitu pleti. Je zvláště účinný na pleti vykazující známky stárnutí, slouží jako koktejl pro "okamžitou krásu".


Sebo regulační ošetření Anabella Praha

Sebo regulační ošetření Anabella Praha


Sebo regulační ošetření - používá se na mastnější a problematické typy pletí. Reguluje tvorbu mazu a upravuje keratolytickou vrstvu kůže. Napomáhá hojení kožních defektů, tekutá forma koktejlu zajišťuje kvalitní hydrataci.


Chemický peeling Anabella Praha

Chemický peeling Anabella Praha


Chemický peeling pomocí kysleliny glykolové. Jendá se o alfa hydroxi aminokyselinu, jejíž molekula obsahuje dva atomy uhlíku. Kyselina glykolová stimuluje buněčnou obnovu, a tím kůže získá celkový projasněný, vyhlazený vzhled. Podporuje keratinizaci, zamezuje vzniku vrásek a strií.


Ošetření proti vráskám s botoxem Anabella Praha

Ošetření proti vráskám s botoxem Anabella Praha


Ošetření proti vráskám s botoxem. Toto ojedinělé ošetření se skládá ze 3 fází - 1. fáze je příprava alkalickým roztokem s použitím kyselého neuralizátoru, 2. fáze spočívá v aplikaci hexapeptidu, bílkoviny, 3. fáze zakončuje ošetření aplikací krému se silným anti-age efektem, který má příjemný perleťový efekt.